Postaw na tradycyjną formę marketingu z leżakami reklamowymi

24 października 2019by MebleDebowe

We współczesnych czasach jesteśmy niemal skazani na ciągły atak reklam z każdej strony, czy to internet czy też na dworze banery reklamowe, reklamy stacjonarne. Wszystkie formy takiej reklamy są nachalne i stanowcza większość wolała by ich unikat jak tylko się da.

Alternatywnym rozwiązaniem dla reklamy są leżaki z nadrukiem na poszyciu, które ulokowane w odpowiednich miejscach nie tylko poszerzają grono potencjalnych klientów ale też mają praktyczne zastosowanie – można na nich spokojnie usiąść i odpocząć.

Leżaki znajdują rozwiązanie w różnych barach szybkiej obsługi, restauracjach z tarasem czy też lodziarniach – wszędzie gdzie jest ogródek. Nie da się ukryć, że przyjemnie jest zjeść i porozmawiać z osobą towarzyszącą w pięknym ogródku, przy pięknej pogodzie.

Leżaki reklamowe są idealnym nośnikiem reklamy na wszelkich imprezach masowych/plenerowych. Ich zaletami jest prostota w transporcie, lekkość i trzy poziomowy system regulacji. Nie raz na wydarzeniu masowym pewnie sam usiadłeś/łaś na owym leżaku w celu odpoczynku. Czy zastanawiałeś/łaś się jakiej marki są to leżaki? Bardzo prawdopodobne, że zwróciłeś/łaś uwagę na logo, kolorystykę leżaka, jeżeli tak się stało to efekt jaki chciał uzyskać właściciel powiódł się.

Sama forma marketingu jaką są leżaki, nie przyniesie klienta wprost (w sensie klient do nas od razu zadzwoni), ale rozpowszechni markę i bardzo prawdopodobne, że podczas wyboru produktów/usługi klient wybierze twój produkt ze względu na znajomość marki – wreszcie się z nią spotkał i ma pozytywne wspomnienia.

 

 

Z czego wykonane są nasze leżaki reklamowe?

Bardzo wiele firm ogłasza niezawodność swoich produktów, bardzo często mija się to z prawdą. My produkujemy nasze stelaże z najlepszego wysokogatunkowego i twardego drewna bukowego, dzięki czemu nasze leżaki są odporne na pęknięcia i złamania przez długie lata.

Jeżeli leżaki są odpowiednio przechowywane to żywotność takiego leżaka jest naprawdę długa i może sięgnąć około 10 lat. W międzyczasie warto jedynie wymienić poszycie leżaka.

Oprócz niezawodności w formie trwałości, nasze produkty wyposażone są w system regulowania wysokości. Dzięki czemu pozycja w jakiej siedzimy nie musi być narzucona a pozwala dostosować się do potrzeb siedzącego.

Leżaki na prezent

Nasze leżaki reklamowe to też idealna forma prezentu, na poszyciu możemy nadrukować w zasadzie wszystko nie tylko logotyp firmy ale też śmieszne napisy czy też kreatury postaci ludzkich. Moda dawania leżaka reklamowego w prezencie staje się coraz powszechniejsza i bardzo trafia do osób lubiących spędzać czas na działkach czy też jeziorach. Sam leżak nie tylko spowoduje uśmiech na ustach właściciela ale także podziw w oczach wszystkich pozostałych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: [Kliknij tutaj]

Zadzwoń