Leżaki reklamowe na imprezy plenerowe

4 listopada 2019by MebleDebowe

W sezonie wiosennym i letnim imprezy w plenerze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rodzinne pikniki w parkach, firmowe eventy i prezentacje, stoiska targowe, recitale, koncerty czy kino „pod chmurką” przyciągają tłumy uczestników w różnym wieku. Doskonałym sposobem na stworzenie komfortowej strefy relaksu są leżaki z nadrukiem. Łączą one funkcję solidnych mebli i nośnika reklamowego. Dowiedz się, jaki mogą mieć potencjał w promocji Twojej marki. Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu!

Leżak reklamowy – gdzie szczególnie warto go wykorzystać?

Podczas imprez przydatne są lekkie, składane meble, które znajdą zastosowanie jako miejsca siedzące dla osób biorących udział w wydarzeniu. Ciekawą alternatywą dla ławek lub krzesełek staje się leżak reklamowy z nadrukiem z logo. Jest to doskonały sposób, aby połączyć funkcje typowo praktyczne z reklamowymi. Gdzie leżaki okażą się strzałem w dziesiątkę?

Wybierz je podczas:

  • festiwali,
  • festynów,
  • koncertów (np. jako „loże” dla VIP-ów w pierwszym rzędzie tuż pod sceną),
  • plenerowych przedstawień teatralnych czy tanecznych,
  • pokazów kinowych,
  • rodzinnych pikników,
  • firmowych eventów,
  • prezentacji i wszelkiego typu spotkań promocyjnych,
  • imprez w ogródkach restauracji lub kawiarni.

Uczestnicy na pewno będą zachwyceni miejscem, w którym mogą odpocząć i porozmawiać na świeżym powietrzu.

 

Leżaki z nadrukiem – wyróżnij swoją markę spośród konkurencji

Leżaki z nadrukiem stanowią bardzo dobry sposób na skuteczną, a zarazem nienachalną promocję. Wysokiej jakości stelaże są połączone z trwałą tkaniną. Na materiał nanosi się zazwyczaj logo firmy lub inny wybrany tekst. Wystarczy odrobina pomysłowości, aby zaskoczyć wszystkich bawiących się na evencie intrygującym hasłem promującym firmę lub wprowadzanymi nowościami do oferty. Może na nie trafić logotyp hotelu, restauracji, kawiarni, przedsiębiorstwa czy instytucji. Nadruk zostanie ładnie wkomponowany w cały projekt, będzie zwracał uwagę, a jednocześnie stanowił subtelną reklamę.

Dużym plusem jest to, że leżaki większości osób kojarzą się z wypoczynkiem na plaży lub przy hotelowym basenie. Dzięki temu przywołują one wspomnienia z urlopów oraz wolnych chwil, podczas których beztrosko korzysta się z urlopu lub weekendu, spędzając miło czas.

Producent leżaków – jak wybrać najlepsze?

Gdy dobierasz leżaki reklamowe na biznesowy event, festyn czy inną imprezę, sprawdź dostawcę i sposób wykonania. Stają się one wizytówką Twojego biznesu, dlatego powinny być solidne.

Rozwiązania dostępne w naszej ofercie wyróżniają się najwyższą jakością i nowoczesnym designem. Jako bezpośredni producent leżaków gwarantujemy, że są nowoczesne, estetyczne, trwałe i komfortowe. Zrobione są z twardego drewna bukowego, które jest odporne na pęknięcia i złamania. Trzystopniowa regulacja pozwala płynnie ustawiać poziom nachylenia oparcia i przyjmować najwygodniejszą pozycję. Wysokiej klasy tkanina (dostępne różne wzory i kolory) zapewnia możliwość długiego użytkowania bez przetarć czy innych zniszczeń. Leżaki bez problemu da się przenosić, co znacznie ułatwia logistykę przedsięwzięcia. Zapoznaj się z proponowanymi modelami – ich wzornictwem, kolorystyką oraz wykończeniami i dobierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do zakupów! W razie pytań – skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy i doradzimy najlepsze możliwe rozwiązania – skrojone na miarę dla Twojej firmy!

Zadzwoń