Letnie gadżety reklamowe – dlaczego warto wybrać leżaki?

19 grudnia 2019by MebleDebowe

Lato to idealny czas, by wykorzystać nowe metody dotarcia do klienta. Jeśli chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę, doskonałym pomysłem będzie pojawienie się tam, gdzie będą przebywali potencjalni odbiorcy Twoich produktów czy usług.

Leżaki plażowe z nadrukiem – tego szukałem!

W słoneczne, wakacyjne dni ludzie najbardziej pragną przebywać nad wodą. A kiedy już się tam znajdą, poszukują miejsca, gdzie można wygodnie rozłożyć się i zażywać słonecznych kąpieli, bądź odpoczywać w lekkim półcieniu.

W obu tych przypadkach przydadzą się im wygodne siedziska. Jeżeli to właśnie Ty im je zapewnisz, z pewnością to docenią. Leżaki drewniane z nadrukiem Twojego logo sprawią, że zbudujesz pozytywne skojarzenia ze swoją firmą. To sprytne, a zarazem stosunkowo tanie posunięcie pomoże Ci nawiązać dobre relacje z klientami, a jednocześnie utrwali w ich świadomości nazwę Twojego przedsiębiorstwa.

 

 

Strefa relaksu? – czemu nie!

Warto mieć na uwadze, że nie wszyscy spośród Twoich potencjalnych odbiorców mają możliwość spędzania urlopu nad wodą. Co więcej, niektórzy z nich nie wyjadą wcale. Tęskniący za wakacjami ludzie tym bardziej docenią choćby namiastkę letniego relaksu.

Możesz łatwo zapewnić im ten luksus. Wystarczy, że ustawisz drewniane leżaki plażowe przed siedzibą Twojej firmy lub wokół stoiska – jeśli pojawiasz się w wakacje na targach lub eventach. Obok postaw kilka skrzynek, rozłóż na nich swoje ulotki oraz foldery reklamowe – i strefa relaksu gotowa!

Z takiej propozycji z całą pewnością chętnie skorzystają też dzieci, które zwykle nie mają oporów, by jako pierwsze zająć miejsce na wygodnym siedzisku. I jest to doskonała wiadomość dla Ciebie, bo często właśnie maluchy mają największy wpływ na zakupowe decyzje rodziców, a im mocniej zapadniesz dzieciakom w pamięć, jako „fajna firma”, tym lepiej dla Ciebie.

Jak wybrać dobre leżaki plażowe?

Tego typu produkty mogą znacznie różnić się ceną. Dlatego, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie, powinieneś zwrócić uwagę na kilka cech, jakimi mogą się one charakteryzować.

Jakość – pamiętaj, że oszczędzanie na tym parametrze może się okazać pozorne, bo przy intensywnym użytkowaniu niedbale wykonane leżaki z pewnością nie wytrzymają do końca sezonu. W takiej sytuacji będziesz zmuszony zakupić kolejne, a to oznacza następny wydatek.
Odporność – leżaki drewniane składane zapewne wielokrotnie będą przenoszone bądź regulowane przez klienta, a nieostrożne obchodzenie się z nimi może sprawić, że zostaną połamane. Mając to na uwadze, zadbaliśmy, by nasze produkty miały odporne na uszkodzenia mechanizmy.
Materiał – leżaki drewniane plażowe prezentują się znacznie lepiej, niż te wykonane z tworzyw sztucznych, a ponadto doskonale wpisują się we współczesne trendy. Drewno jest bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż plastik, o którym coraz częściej mówi się jedynie w kontekście problemu zanieczyszczenia środowiska.
Staranność wykonania – leżaki z nadrukiem są nie tylko gadżetem reklamowym, ale przede wszystkim stanowią wizytówkę Twojej firmy. Jeśli będą zrobione byle jak, a logo będzie mało czytelne, nie spełnią należycie swojego zadania. Dlatego najlepiej jest postawić na sprawdzonego dostawcę, specjalizującego się w tego typu produktach.
Jeśli szukasz nowoczesnych, dobrych leżaków plażowych z nadrukiem, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Zadzwoń